Конкурси за заемане на академична длъжност „Асистент“

Тракийски университет – Ст. Загора,

обявява конкурси за заемане на академична длъжност „Асистент

за нуждите на Факултет „ Техника и технологии“ – Ямбол, както следва:

–       „Асистент“ по „Електрически мрежи и системи“ в област на висше образование 5. Технически науки, професионално направление 5.2. Електротехника, електроника и автоматика“, към катедра „Електротехника, електроника и автоматика“ – един на 0,5 щат, със срок за подаване на документите два месеца от публикуване на обявата.

–       „Асистент“ по „Електроника и автоматика” в област на висше образование 5. Технически науки, професионално направление 5.2. Електротехника, електроника и автоматика“, към катедра „Електротехника – един на 0,5 щат със срок за подаване на документите два месеца от публикуване на обявата.

Кандидатите за участие в конкурси за академична длъжност „асистент” подават следните документи:

– Заявление за допускане до конкурс, заведено в деловодството на факултета/колежа;

– Автобиография – европейски образец;

– Дипломи за висше образование образователно-квалификационна степен „бакалавър“ и „магистър“ и приложенията към тях – оригинал или нотариално заверено копие;

– Диплом за ОНС „доктор” – оригинал или нотариално заверено копие (при наличие на такава);

– Списък на публикации, изобретения, рационализации и др. научни и научно-приложни разработки и копия от тях (при наличие на такива);

– Свидетелство за съдимост;

– Медицинско свидетелство;

Обявата е публикувана във вестник „България днес“ брой 137 от 12 юни 2023 г.

За справки и документи: Факултет „Техника и технологии“, гр. Ямбол, ул. „Граф Игнатиев“ 38, тел. 046/669181;