ВАЖНО за студентите от ОКС „Магистър“ едногодишен курс на обучение и втора година на двугодишен курс

Уважаеми студенти,

На основание Заповед № 71/21.10.2020 г. на Декана на ФТТ, във връзка с диагностициране на студент от ФТТ с COVID-19, е необходимо ограничаване на достъпа и контактите на студентите от ОКС „Магистър“ едногодишен курс на обучение и втора година на двугодишен курс за периода от 21.10.2020 – 28.10.2020 вкл.

Учебните занятия, предвидени в графика за 24 и 25.10.2020 г. по дисциплината „Предприемачество и мениджмънт“ се отлагат.

Нов график ще бъде публикуван след 28.10.2020г. Акаунтите в елекронното обучение са създадени (за влизане: кратък факултетен номер и първите шест цифри на ЕГН).

Бъдете внимателни и следете ежедневно указанията за обучението ви !

За да ограничим разпространението на заразни заболявания, е необходимо да се изпълняват всички изисквания, свързани със спазване на дистанция, с използване на лични предпазни средства и дезинфектанти!