ВАЖНО за студентите от ОКС „Бакалавър“ II курс спец. АКС, редовна форма на обучение

Уважаеми студенти,

На основание Заповед № 70/21.10.2020 г. на Декана на ФТТ, във връзка с диагностициране на студент от ФТТ с COVID-19, е необходимо ограничаване на достъпа и контактите на студентите от ОКС „Бакалавър“ II курс спец. Автоматика и компютърни системи, редовна форма на обучение. В периода 21.10.2020 – 26.10.2020 вкл. обучението на всички студенти от ОКС „Бакалавър“ втори курс спец. АКС, редовна форма на обучение ще продължи онлайн.

Бъдете внимателни и следете ежедневно указанията за обучението ви !

За да ограничим разпространението на заразни заболявания, е необходимо да се изпълняват всички изисквания, свързани със спазване на дистанция, с използване на лични предпазни средства и дезинфектанти!