11 МАЙ – ДЕН НА СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ ПРАЗНИК НА ФАКУЛТЕТ „ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“ – ЯМБОЛ, ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ – СТАРА ЗАГОРА

Днес Факултет „Техника и технологии“ – Ямбол отбеляза тържествено своя Празник – 11 май Ден на Св. Св. Кирил и Методий. Връчени бяха грамоти и награди на победителите в традиционно организираните състезания и конкурси.

Деканът на Факултета, доц. д-р инж. Ваня Стойкова поздрави всички преподаватели, студенти, докторанти и служители по случай Празника и благодари от името на ръководството на всички участници и организатори на мероприятията.

За пети пореден път на Празника на Факултет „Техника и технологии“ официално бе открита учебната година в Докторантско училище към Факултета.

Получени са поздравителни адреси от Ректора на Тракийски университет, доц. д-р Добри Ярков, Директора на Филиал Хасково при Тракийски университет, доц. д-р Таня Паскалева и Директора на Професионална Техническа Гимназия ,,Иван Райнов" – Ямбол, г-жа Емилия Кремъкова.

Наградите за състезанието по CAD чертане бяха осигурени от фирма-партньор на Факултета  – ДиТра ООД.

Поздравителен адрес от Ректора на Тракийски университет

Поздравителен адрес от Директора на Филиал Хасково при Тракийски университет

Поздравителен адрес от Стопански факултет

Поздравителен адрес Директора на Професионална Техническа Гимназия ,,Иван Райнов" – Ямбол