Честит студентски празник!

Уважаеми студенти,

По случай  Осми декември – празникът на българските студенти приемете поздравленията на Академичното ръководството на Факултет „Техника и технологии“ и на всички Ваши преподаватели!

Повече от столетие българската академична общност чества този празник, който изразява стремежа на българския народ към знания. Той носи радост, младежки ентусиазъм, но е и израз на отговорността към знанието – основа на всеки успех.

Вие, нашите студенти със своята млада енергия, търсеща мисъл и градивна активност сте най-будната част на обществото. Млади, дръзки и тръгнали уверено по пътя към реализация на мечтите си, Вие нашето по-добро Утре. Една от крачките по този път е обучението в избрания ВУЗ. България очаква вашите знания, нуждае се от творческата Ви енергия.

За това не спирайте да мечтаете и да преследвате успеха Следвайте мечтите си и бъдете готови за предизвикателствата на времето. Бъдете горди, че сте студенти на достойни преподаватели и бъдете отговорни, защото Вие сте бъдещето на нашата държава.

Бъдете здрави и честит празник!

доц. д-р Нели Георгиева

Декан на Факултет „Техника и технологии“