Резултати от фотоконкурс на тема „Моята красива България”

По случай 8 декември, Студентски съвет при ФТТ със съдействието на Студентски съвет при ТрУ и с подкрепата на Ръководството на Факултета, организира тази година фотоконкурс на тема „Моята красива България".

Компетентно жури в състав: Надежда Колева – Председател на Студентски съвет, спец. АКС, IV курс, Жечка Христова – Член на Студентски съвет, спец. ДТММИ, IV курс; Евгени Иванов – спец. АКС, II курс; Доц. Златина Казлачева – Зам.-декан по НИМД; Гл. ас. д-р Галя Шивачева – Секретар на ФТТ, определи тримата победили, представили най-добре красотите на България през своите очи.

Победители:

Първо място – Петър Хаджииванов, ОКС „Бакалавър“, специалност АТЗТ, курс 4

Второ място – гл. ас. д-р инж. Мирослав Василев

Трето място – Христо Хаджиев, ОКС „Бакалавър “, специалност АТЗТ, курс 3

След гласуването във фейсбук страницата на Факултета, най-много гласове събра Христо Хаджиев, специалност АТЗТ , курс 3

Връчването на наградите и грамотите ще се състои във ФТТ до края на тази седмицата.

Честит празник!