Семинар от информационна кампания по Европейски проект “Вашият глас за Европа – Your EU Vote”

Ямболска търговска-промишлена палата има удоволствието да покани студентите от Факултет „Техника и технологии“ – Ямбол на семинар „EuroUni” на 4 Април 2019 г., в зала 225 на Факултета, от 11 часа.
Семинарът е част от информационна кампания по Европейския проект “Вашият глас за Европа – Your EU Vote”, по който Ямболска търговско-промишлена палата започна работа в края на 2018 година. Проектът е финансиран директно от Европейския парламент и има за цел да осигури на гражданите непартийна и фактическа информация в периода до Европейските избори- 26 май 2019 г., като стимулира участието на гражданите в изборите за Европейски парламент и подобри разбирането им за настоящите и бъдещите политики и функциите на Европейския Парламент и Европейския Съюз.
Семинарът “EuroUni”, има за цел да стимулират дебатите и ангажираността на студентската общност в Ямболска област, в най-важния Европейския демократичен процес.
В семинарът, ще вземе участие г-н Теодор Стойчев (ръководител на Бюрото на Европейския Парламент в София).