14-ти декември – празник на ветеринарномедицинския специалист

ОТ ВЕТЕРИНАРНОМЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ

НА ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ,

УВАЖАЕМИ ВЕТЕРИНАРНОМЕДИЦИНСКИ  СПЕЦИАЛИСТИ,

За мен е чест да Ви поздравя от името на  академичното ръководство на Тракийския университет  по случай

14-ти декември –  професионален празник на ветеринарномедицинския  специалист.

Отправяме към Вас нашето признание за отговорността и енергията, с които работите, както за недопускането на разпространение на болести и епидемии сред животните, така и за осигуряването на безопасност на храните за всички нас.

Високо ценим Вашия квалифициран труд и професионализъм. Те са  гаранция за спазването на най-съвременните световни стандарти в развитието на модерно животновъдство и за качеството на животинската продукция. Всички разчитаме на  Вашата всеотдайност във ветеринарномедицинската професия!

Пожелавам на ветеринарномедицинските специалисти, на всички  преподаватели, студенти и служители от Ветеринарномедицински факултет, здраве,  лични и професионални успехи!

Честит празник!

Проф. двмн Иван Въшин,