11.09.2017 – Oткриване на академична 2017/18 година в Тракийски университет

ОТКРИВАНЕ НА АКАДЕМИЧНАТА 2017/2018 ГОДИНА

В ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ И ОСВЕЩАВАНЕ НА

ХРАМ  „СВ. ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ“  В СТУДЕНТСКИ ГРАД

11.09.2017 (понеделник)  на Форума на Тракийски университет, Студентски град (при лоши атмосферни условия, откриването ще се състои във фоайето пред зали 1,2,3 –  втори етаж – ректорат)

ПРОГРАМА

9.00 ч. – Отслужване чина на освещаване на храм “Св. Патриарх Евтимий“ от Негово Високопреосвещенство Старозагорския митрополит Киприан и първа света литургия.

11.00 ч. – Официална церемония за откриване на учебната година в Тракийски университет.

14.00 ч. – Среща на студентите с академичните ръководства на структурните звена.

Автобуси на университета тръгват в посока Студентски град, както следва:

8.30 ч.  и  10.30 ч. – от Медицински факултет, Педагогически факултет и Медицински колеж.

След приключване на церемонията,  автобусите отпътуват от Студентски град в посока Медицински факултет, Педагогически факултет и Медицински колеж, от паркинга пред Форума на университета.