Тържествено награждаване на победителите в спортните надпревари от есенно-зимния полусезон в Тракийски университет

Приключиха състезанията от вътрешния спортен календар есен-зима 2016/2017 учебна година на Тракийският университет, посветени на Студентския празник – 8-ми декември.

Проведоха се състезания по: канадска борба – мъже, джитбол – мъже, шахмат – мъже и жени, стрийтбол  – смесени отбори,  тенис на маса – мъже и жени  и волейбол – мъже и жени.

Най-добре представителите се студенти в различните спортни надпревари бяха наградени от официалния гост на събитието помощник  ректорът на Тракийски университет доц. д-р Стефан Рибарски   и  ръководителят на катедра „Физическо възпитание и спорт“ проф. д-р Галина Дякова.

С церемонията по награждаване  беше закрит есенно – зимния полусезон на спортните надпревари в Тракийски университет.

Уважаеми студенти,

Надяваме се, че ви е било интересно и сте се забавлявали, показвайки най-доброто от вашите спортни умения и способности. Очакваме ви отново на пролетните надпревари!