Турнир по Бадминтон

На 19 и 24 април  2017 г. в Спортна зала Ректорат се проведе ежегодният турнир по бадминтон по случай Майските спортни  празници на Тракийски университет.

В турнира взеха участие 40 студенти в дисциплините мъже и жени – единично и двойки – мъже.

Срещите се изиграха чрез директна елиминация за определяне на призовите места в турнира.

При жените Ивана Филипова – ВМФ, 3 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Джорджия Шишкова – ВМФ, 1 курс и 3-то място зае Илиана Кирова – ВМФ, 1 курс.

При мъжете Иван Иванов – СФ 3 курс спечели 1-во място, на 2-ро място се класира Мартин Николов – ВМФ, 5 курс и 3-то място зае Божил Христов – ВМФ, 3 курс.

В дисциплината двойки – мъже:

1-во място спечелиха И. Иванов и М. Василев от СФ и ВМФ, на 2-ро място се класира двойката М. Николов и Б. Христов от ВМФ и 3-то място заеха С.Ганчев и Д. Иванов от ВМФ.

Церемонията по награждаване на победителите от всички турнири ще се осъществи на 03 май 2017 г. (сряда) от 13:00 часа на  откритите спортни площадки.

Заповядайте!