Национална кръгла маса под надслов: „Проблеми на селекционната дейност в преживното животновъдство“

П О К А Н А

Уважаеми колеги,

На 13.07. 2015 г.  (понеделник), от 10.30 часа в Аудитория № 1 на Тракийския университет в гр. Ст. Загора (Студентски град), ще се състои Национална кръгла маса под надслов:

„Проблеми на селекционната дейност в преживното животновъдство“

под патронажа на Зам. Министър на МЗХ – д-р зооинж. Цветан Димитров.

Организатори на кръглата маса са Аграрен факултет при Тракийски университет, Министерство на земеделието и храните, Изпълнителна агенция по селекция и репродукция в животновъдството, Национален съюз на зооинженерите в България, Национален съюз на говедовъдите в България и Национална овцевъдна асоциация.

Каним Ви да присъствате и да вземете дейно участие в дискусиите, от които очакваме предложения и решения за подобряване на селекционната работа в българското преживно животновъдство.

Декан на АФ: проф. дсн Р. Славов

Можете да изтеглите програмата ТУК