Публични защити на дипломни работи

На 03.10. 2014 г. в Аграрен факултет на Тракийски университет се проведоха публични защити на дипломни работи на студенти от всички специалности в ОКС „Бакалавър“ на АФ.
   Пред Държавните изпитни комисии в отделните специалности своите разработки представиха  21 студенти от специалност „Зооинженерство“,  20 студенти от специалност „Екология и опазване на околната среда“, 22 студенти от специалност „Агрономство“,  4 студенти от специалност „Аграрно инженерство“ и 8 студенти от специалност „Рибовъдство и аквакултура“.
   Деканското ръководство и академичната общност в Аграрен факултет поздравяват всички дипломанти за положения труд, отличното представяне на научните си разработки и им пожелава успешно дипломиране!