Дипломиране на абсолвенти в Аграрен факултет

На 5.12. 2014 година в аулата на Медицинския факултет на Тракийския университет, се проведе тържествена церемония по дипломирането на абсолвентите от Випуск 2014 на Аграрния факултет.
   Своите дипломи за висше образование получиха  абсолвенти от всички специалности в  АФ,  ОКС "Бакалавър" и "Магистър".
   На тържеството присъстваха ИД ректорът на Тракийски университет проф. двмн Иван Въшин, деканското ръководството на Аграрен факултет – деканът проф. дсн Радослав Славов, зам.-деканът по учебна дейност проф. дсн Гюрга Михайлова, зам.-деканът по административна и стопанска дейност доц. д-р Михаил Панайотов, зам.-деканът по научноизследователска дейност и международно сътрудничество доц. д-р Светлана Георгиева, председателят на Селскостопанската академия  проф. Христо Бозуков, председателят на Националната асоциация на зърнопроизводителите  г-н Радослав Христов,  представители на аграрния бизнес, преподаватели  и служители в АФ, близки на абсолвентите и много гости.
   Абсолвентите получиха поздравления и пожелания за успешна реализация  от деканът на Аграрен факултет – проф. Радослав Славов, ИД Ректорът на Тракийски университет – проф. Иван Въшин,  председателят на Селскостопанската академия  проф. Христо Бозуков.
   Деканското ръководство и академичната общност на Аграрен факултет поздравяват всички абсолвенти, като им желаят здраве, сбъднати мечти и успешна реализация в професионалното поприще.
   На добър час скъпи абсолвенти!