На 27.01.2016 г. ще се проведе обучение на студенти по приложение на възобновяеми енергийни източници в животновъдството.

П О К А Н А

Уважаеми колеги,

Аграрният факултет при Тракийски университет, съвместно с Фондация за биологично земеделие „БИОСЕЛЕНА“ и Иновационна Норвегия, разработват проект на тема „Енергийна ефективност и по-добро качество на млякото в българските ферми“. Във връзка с изпълнението на програмата по проекта – Дейност 6 – „Обучение на студенти и повишаване на квалификацията“, на 27.01.2016г. от 14.00 до 17.00 часа в Зала 13 (І. етаж до източния вход, катедра „Аграрно инженерство“), ще се организира обучение на студенти по тематиката на проекта.

Каним всички, които проявяват интерес към приложението на възобновяемите енергийни източници в животновъдството, да участват в обучението.

Желаещите могат да потвърдят своето участие в обучението на тел. 042 699 446 или в стая 450 – г-жа Нели Цветанова.

Очакваме Ви!

Координатор на проекта: проф. дсн Радослав Славов