ФРУКТО СЛИВЕН АД ТЪРСИ СТУДЕНТ АГРОНОМ ЗА СЕЗОННА ЗАЕТОСТ ПРЕЗ ЛЯТОТО КАТО ПРИЕМЧИК НА СУРОВИНИ – ОКАЧЕСТВИТЕЛ

ФРУКТО СЛИВЕН АД ТЪРСИ СТУДЕНТ АГРОНОМ ЗА  СЕЗОННА ЗАЕТОСТ ПРЕЗ ЛЯТОТО КАТО ПРИЕМЧИК НА СУРОВИНИ – ОКАЧЕСТВИТЕЛ

Ние сме компания с над 60-годишен опит в производството на висококачествени консервирани плодове и зеленчуци. Производствената ни база се намира в гр. Сливен и заема площ от 70 хил. кв. м. (20 хил. кв. м. закрита площ). В близост до фабриката са разположени и овощните ни градини, в които отглеждаме основната си суровина – праскови и череши, като имаме възможност да контролираме нейното качество. Районът е екологично чист, по-известен като „Долината на прасковите”. За да осигурим необходимото количество суровина, ние работим с голям брой проверени доставчици от същия регион. Освен това имаме практика да раздаваме облагородени дръвчета (компотни сортове праскови), главно на начинаещи земеделски производители, с които по-късно сключваме договори за изкупуване на продукцията им. По този начин стимулираме развитието на българското земеделие.

Предлаганата работна позиция е свързана с организиране и контролиране на цялостната работа по доставката на суровини.

Трудови задачи и задължения:
Осъществява входящ контрол за качеството на всички плодове и зеленчуци, закупувани от дружеството.
Осигурява своевременна и точна информация за доставените суровини.
Подготвя, съгласува и съхранява необходимите документи във връзка с доставянето на суровини. Контролира правилното съставяне на записите.
Следи за качествените изменения на стоката и своевременно информира ръководството
Следи за поява на рекламации при доставката на суровина.
Докладва пред ръководството за предприемане действия за предотвратяване появата на несъответствия по отношение на доставянето на суровина.

Работата е подходяща за студенти от аграрни специалности.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Квалификационни изисквания – да познава:
а/ Основната дейност на предприятието;
б/ Начините за съхраняване на различните видове суровини и материали;

Предлагаме:
Сезонна работа за летния период, както и възможност за постоянна работа
Ваучери за храна в размер до 200 лв на месец

Ще се свържем единствено с одобрените кандидати по телефон.
Молби и автобиографии за работа се приемат на посочения имейл адрес, както и на портала на завода в гр. Сливен.

Ивайло Петров

ivaylo.petrov@fructo.bg