ТЪРСИ СЕ ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР

Фирма „Аякс“ е сред най-големите производители на угоени свине в България. Компанията е с дългогодишен опит и утвърдени практики в бранша. Нашата цел е да доставяме на клиентите си висококачествен продукт. Инвестираме средства, време и усилия, за да поддържаме и развиваме дейността си, да постигаме професионалните си цели. Ние ценим служителите си и полагаме усилия да изградим добри партньорски взаимоотношения с тях. Горди сме с екипа, който успяхме да създадем през всичките тези години и да запазим нивото на взаимно уважение и лоялност. Станете част от най-ценния ни ресурс. Компанията ни търси да назначи отговорна и динамична личност за нашия екип на позицията Ветеринарен лекар.

Задължения и отговорности:
– Участва активно в процеса на заплождане, чрез методите за изкуствено осеменяване на свине;
– Извършва дейностите по селекция и репродукция, в областта на изкуственото осеменяване;
– Получава, обработва, съхранява и предоставя сперма за изкуствено осеменяване, както и придружаващите документи;
– Извършва манипулации, предписани от ветеринарния лекар, под чийто контрол работи;
– Осъществява първични и вторични прегледи на животните под контрола на ветеринарния лекар, без поставяне на окончателна диагноза;
– Участва в движението на животните;
– Спазва Закона за ветеринарномедицинската дейност и  Наредбата за хуманно отношение към животните.

Изисквания към кандидатите:
– Висше образование /завършено или в процес на обучение/ – специалност Ветеринарна медицина;
– Много добри организационни умения;
– Коректност, отговорност, лоялност.

Компанията предлага:
– Постоянен трудов договор на пълно работно време;
– Мотивиращо възнаграждение;
– Допълнителен социален пакет;
– Безплатен транспорт до работното място;
– Осигурени закуска и обяд на работното място;
– Осигурено работно облекло;
– Въвеждащо обучение, адекватно на позицията.

За кандидатстване по тази програма е необходимо да ни предоставите автобиография на: k.dineva@ajaxgroup.bg и ние ще се свържем с Вас. За комуникация с нас, можете да свържете на тел. номер: 042 63 66 99.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С подаването на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора,
доколкото и докато е необходимо, съгласно изискванията на Европейския регламент за защита на личните данни.