Стажантската програма за студенти специалност Агрономство

В Байер сме визионери, насочени към решаване на най-трудните предизвикателства и стремящи се към свят, където  „Здраве за всички, глад за никого“ вече не е мечта, а реална възможност. Правим го с енергия, любопитство и чиста отдаденост, винаги се учим от изключителните перспективи на хората около нас, разширяваме нашето мислене, увеличаваме нашите възможности, и предефинираме „невъзможното“. Има толкова много причини да се присъедините към нас. Но ако сте изпълнени с желание да изградите различна и пълноценна кариера в общност от брилянтни и разнообразни умове, за да се отличавате наистина, имате само един избор.

Байер Агро Академия

(Отдел Продажби, Кроп Сайънс)

СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА

Начало: 01.05.2023 г. Продължителност: 6 месеца, Район на месторабота – Сливен, Ямбол и Стара Загора

// Стажантската програма съчетава теория и практика и дава възможност да се видят съответните процеси в компанията, както и да се добият знания в областта на отдел Продажби, направление Кроп Сайънс

// Ще получите обучение по продуктите на Байер, тяхното приложение и техническо обучение

// Ще залагате, извеждате и отчитате полски опити в района

// Програмата предвижда месечно възнаграждение

Отключете вашия потенциал

Студент последна година или завършил Агрономство с изявени интереси и добри познания в областта

// Много добри комуникативни умения и умения за убеждаване

// Динамичен, активен и отговорен човек, ориентиран към постигане на резултати

// Желание за обучение и развитие

// Компютърни умения (MS Office), активен шофьор (шофьорска книжка)

Бъдете част от нещо по-голямо

Изпратете вашата автобиография на: zornitsa.gavalyugova.ext@bayer.com

Краен срок за изпращане на автобиография: 07.04.2023 г., включително

Байер приветства заявления от всички лица, независимо от раса, национален произход, пол, възраст, физически характеристики, социален произход, увреждане, членство в синдикати, религия, семеен статус, бременност, сексуална ориентация, полова идентичност, израз на пола или някакъв незаконен критерий съгласно приложимия закон. Ние се ангажираме да се отнасяме справедливо с всички кандидати и да избягваме дискриминацията.

//////////////// Наука за подобър живот.