СПОРТИСТИ И ГЕЙМЪРИ, ЗДРАВЕЙТЕ!

Ние от фирма" Юбитрак", които се занимаваме се с извличане на данни от футболни мачове, използвайки само видео материали вече имаме

офис в Стара Загора и търсим вас, за да станете част от нашия работен екип.

Идеалните кандидати за работа при нас са студенти, които се интересуват от спорт (по възможност футбол) и които имат опит в работата с компютър (ако играят компютърни игри, като хоби, също са предпочитани кандидати).

Предлагаме:

• 850 лв нетно възнаграждение, като имаме бонусна схема, с която може да се достигне 1000 лв.
  • Работа в офис. Намираме се в Дома на Строителя (ул. Свети Княз Борис 93).
  • Имам стандартно работно време от 8 до 17 часа, с един час обедна почивка.
  • При нас вече работят студенти със задочна и редовна форма на обучение:
  • Тези със задочна форма имат нашата пълна подкрепа да посещават лекции и упражнения.
  • Тези с редовна форма на обучение могат да работят почасово след учебните си занятия, както и през почивните дни. Опитваме се максимално да се съобразим с програмата им.

За връзка:

Nikolay Tashev, +359 897 887 827