ПОПЪЛВАМЕ ЕКИПА С МЛАДИ ВЕТЕРИНАРНИ ЛЕКАРИ

„Ние сме ветеринарна клиника със зоомагазин във град Несебър и се нуждаем от ветеринарен лекар за работа при нас. Липсата на клиничен опит или предстоящото завършване не са решаващ фактор за заемане на позицията.

За нас по-важно е желанието за работа със кучета, котки и екзотични животни. Стимулираме стремежа към професионално развитие.

Назначеният ветеринарен лекар ще извършва  лечебна и профилактична дейност, ще асистира при операции, ще консултира клиентите в магазина и ще се грижи за животните на стационар

По отношение за професионално израстване поемаме ангажимент за обучение при нас и участия в конгреси и курсове в България и чужбина.

При нужда можем да осигурим квартира и служебен автомобил.

Ще бъдем щастливи да съдействаме за стартирането на една нова професионална кариера. Приемаме и студенти, които още не са завършили, но искат да придобият опит и самочувствие чрез стаж и практика“.

д-р Явор Гроздев

Ветеринарна Клиника Несебър