ПОКАНА КАКВО ПРЕДСТОИ? „КАРИЕРНО ОРИЕНТИРАНЕ С BRITANICA ”

Ние от Образователен център Британика бихме искали да поканим студентите последен курс бакалавър и магистър от Педагогически и Стопански факултети на Тракийски университет – Стара Загора от следните специалности: Предучилищна и начална училищна педагогика, Начална училищна педагогика с чужд език, Социална педагогика, Специална педагогика, Предучилищна педагогика, Бизнес икономика, Регионална икономика и управление, Аграрна икономика и търговия, Информационни технологии в икономиката и управлението и магистратури, които са в сходно направление.

Събитието е отворено и за всички останали студенти, които проявяват интерес.

кога: 26.03. 2024 г. в 11. 00 ч.

къде: Конферентната зала на Академичния информационен център

Ние, HR екипа на BRITANICA, с удоволствие ви каним на нашето събитие!

Ще си поговорим за нашата дейност, за усмихнатия ни екип в гр. Бургас и кариерните ни възможности за развитие.

BRITANICA предлага обучение на ново постъпилите колеги и се стреми да развива всеки млад специалист.

Всеки един от вас, който има желание и интерес от персонално консултиране и ориентиране, ще има възможност след събитието да се регистрира и за индивидуална кратка среща с нас присъствено или онлайн.

Нямаме търпение да се запознаем!

линк за събитието във Фейсбук:

Събитието се организира съвместно от Центъра за кариерно развитие при Тракийски университет и Образователен център Британика.