„МОЛ-ЪТ“ НА АГРОАПТЕКИТЕ ОЧАКВА БЪДЕЩИТЕ АГРОНОМИ

Една от най-големите фирми, работеща в областта на земеделието – „БУЛАГРО ГРУП ХОЛДИНГ“ ЕАД предлага отлични възможности за работа и кариерно развитие на студентите по агрономство от Тракийския университет.

Петя Грозева и Нина Славова (възпитаничка на Университета) атрактивно,  убедително и много емоционално представиха 33 годишната дейност на голямото семейство на „БУЛАГРО“, направиха неочаквани подаръци на младежите от 3-ти и 4-ти курс и поканиха най-мотивираните да започнат работа в дружеството. На първо място  в голямата агроаптека, но възможности има и в базите из страната – Монтана, Полски Тръмбеш, Нова Загора.

Доцентите Мария Герджикова и Николай Вълчев от Аграрния факултет подкрепиха идеята за организирани стажове. Първата възможност ще бъде вероятно по време на тазгодишната жътва, а след това и в периодите на други активни дейности на полето, в зърнобазата в с.Яздач или при дистрибуторите на семена, торове, селскостопанска техника.