ДИГИТАЛНО СЪБИТИЕ GLOBAL EMPLOYMENT SKILLS ЗА ПОДГОТОВКА НА СТУДЕНТИТЕ ЗА ПРОЦЕСА НА НАБИРАНЕ НА ПЕРСОНАЛ

Europe Language Jobs е безплатна платформа, специализирана в предоставянето на възможности за работа на многоезични хора, които желаят да работят в родната си страна или да опознаят Европа.

Организираме дигитално събитие, състоящо се от 2-3 часа на ден (1-3 март) и проведено на английски, наречено Global Employment Skills, с цел да помогнем на немскоговорящите студенти да бъдат подготвени за процеса на набиране на персонал.

Първите два дни ще се състоят от преподаване на ценни умения и предоставяне на знания за пазара на труда в ЕС.

На третия ден можете да използвате наученото  по време на симулативните си интервюта с истински наематели.

Събитието се организира  от пет мултинационални компании, разположени в страни като Гърция, Испания, Португалия и Ирландия, които работят с известни компании като AirBnB, HBO, Porsche, и много други.

Секторите, в които се специализират са маркетинг, продажби, гостоприемство, комуникация, финанси и бизнес мениджмънт.

Събитието ще се състои от 1-3ти март (16:00-18:00 българско време) и студентите могат да се регистрират чрез този линк: https://bit.ly/3tGkWkX