Честване на 99-тата годишнина от основаването на ВМФ

Уважаеми колеги,

на 11 май 2022 г. Ветеринарномедицинският факултет отбелязва 99 години от своето създаване. Факултет изпълнен с живот и емоции, започнал своята бележита история през 1923 година в структурата на Софийски университет и продължил да се изгражда и развива с опита на своите преподаватели обучени в чужбина.

На 11 и 12 МАЙ (сряда и четвъртък) под надслов „Един свят едно здраве“ в конферентна зала „Калиста“ на Старозагорски минерални бани, Ветеринарномедицински факултет ще отбележи тържествено своят празник и ветеринарномедицинска история!

На 11 май е задължително участието на ръководител катедра, ръководител секция или техен представител от всяка секция! Всеки преподавател е добре дошъл на всяко от двете организации по „Никола Белев“ и „One health”.

Информация с програма за двете дати ще откриете тук: за 11.05.2022 и за 12.05.2022 г.

Честит празник на всички преподаватели, служители и студенти! На Вас дължим лидерските позиции на ВМФ!

проф. д-р Т. Стоянчев

Декан на ВМФ