8-ми декември

image_pdfimage_print

Медицински колеж при Тракийски университет поздравява всички свои преподаватели, служители и студенти с  8 декември –

Университетът е онова светилище, където свободата на духа, силата на знанието и традицията позволяват на младите хора да са изпълнени с вяра и надежда за един по-съвършен свят. Тази непреходна мисия ни събра заедно в престижния Тракийски университет – в сериозния академичен делник и в безгрижието на празника.

На вас, уважаеми преподаватели и служители, желая здраве, професионални успехи и младежки дух!

Скъпи студенти, бъдете все така упорити, ученолюбиви и дръзновени – знаещите и можещите кадри на България!

проф.Христина Милчева,дп

Директор на Медицински колеж