ПРОМОЦИЯ НА ВИПУСК 2016 – 24.11.2016

На 24 ноември в град Хасково се проведе тържествената церемония за връчване дипломите на абсолвентите от Випуск 2016. Сред официалните лица на тържеството бяха Зам. ректорът на университета проф. Гюрга Михайлова, областният управител Станислав Дечев, кметът Добри Беливанов, ексдепутатът Фани Христова, която имаше водеща роля при възстановяването на филиала и директорът на МБАЛ-Хасково д-р Георги Гелов. Гости на тържеството бяха и:
проф. д-р Петър Петров, дн – Декан на Педагогически факултет
доц. д-р Нели Грозева – Зам. декан Учебна дейност на Аграрен факултет
проф. Христина Милчева – Директор на Медицински колеж.

Випуск 2016 бяха поздравени от кмета на гр. Хасково Добри Беливанов. В словото си директорът на филиала проф. д-р Коста Костов поздрави всички абсолвенти и им пожела успех в бъдещата професия, здраве, оптимизъм, лично щастие и удовлетвореност.

Зам. ректорът на Тракийски университет проф. Гюрга Михайлова поздрави абсолвентите за успешното дипломиране и връчи дипломата на първенеца на випуска Клементина Димова. Отличничката от специалност „Медицинска сестра“ Магдалена Тенева прочете Медицинската клетва за вярност към професията. Първа по успех в специалност „Акушерка“ е Елинка Брандийска. Средният успех на „Випуск 2016“ е много добър 5.13.

След като всички получиха дипломите си церемонията приключи с обща снимка на випуска и традиционното хвърляне на шапките.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121314 15 17y1 y2 y3 y4 y5 y6 y7 y8 y9 y10