На вниманието на студентите и преподавателите на Тракийски университет!

Уважаеми студенти и преподаватели,

На 16.04 от 11:30 ч. Haycad Infotech Ltd. съвместно с  партньоа си Dassault Systemes организират дигитален семинар „РЕШЕНИЯТА НА DASSAULT SYSTEMES НАСОЧЕНИ КЪМ СЪВРЕМЕННОТО ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ”. В рамките на семинара ще научите, какви възможности предлага Dassault Systemes на университетите в България да въведат своите студенти в съвременните методи и процеси на работа в индустрията. Ще се наблегне на предимствата на употребата на иновативни инженерни платформи в обучението и ще Ви разкажат за най-успешните световни практики с университети в Европа и на Балканския полуостров.

За да получите представа за темите, които ще засегнем в уебинара, можете да посетите краткото видео:

Теми на уебинара:

1.      Dassault Systemes и Хайкад Инфотех- кратко представяне

2.      Ролята на работната сила в съвременната индустрия и значението на университетското образование

3.      Как облачната платформа 3DEXPERIENCE променя образователните парадигми

4.      3DEXPERIENCE в образованието – врата към студентите към реалния индустриален живот

5.      3DEXPERIENCE ESSENTIALS – какво могат да научат студентите в платформата

7.      Възможни модели за сътрудничество за български университети

8.      Примери от най-известните университети в света и добри практитки от университети на Балканския полуостров

ЗАПИСВАНЕ:

Ако имате интерес към участие в дигиталния семинар, моля за кратък отговор на този имейл vladimir.shterev@haycad-infotech.bg или тел. обаждане на номер: 0879 530804 . Ще Ви изпратят линк за регистрация.

С уважение и добри пожелания!

Доц. д-р Борислав Попов

Ръководител на Център за кариерно развитие при Тракийски университет, Стара Загора