ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!МИРНА И ЩАСТЛИВА 2019 ГОДИНА!!!

Уважаеми преподаватели, студенти и служители на Стопански Факултет, Уважаеми наши партньори от  бизнес организации и институции,

Пожелаваме Ви 2019 година да бъде изпълнена с много успехи и творчески устрем, които Ви носят удовлетворение и Ви водят напред.

Нека новите идеи, печеливши начинания и просперитетът бъдат Ваши неизменни спътници и ви окрилят да постигнете целите си и да давате най-доброто от себе си. Бъдете здрави, креативни и нека усмивките не слизат от лицата Ви!

Дерзайте и не спирайте да мечтаете!

От името на академичното ръководство на факултета пожелавам щастие с най-близките хора, благополучие, лични и професионални успехи!

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

МИРНА И ЩАСТЛИВА  2019 ГОДИНА!

Проф. д-р Н.Костадинова, Декан на СФ