Синергия “Образование – бизнес” в Стопански факултет

На 24.04.2018 г. г-н Венцислав Славов,  директор  "Бизнес развитие" в групата от фирми "Аякс", възпитаник на  Стопански факултет при Тракийски Университет,  изнесе  лекция  пред студенти от факултета по дисциплината "Конкурентоспособност на продуктите".

Г-н Славов сподели опита на фирмите от групата "Аякс" отностно провежданите промоционални политики, цикличност и сезонност на продажбите при неравномерно търсене на продуктите, вертикалната интеграция като конкурентно предимство и др. Лекцията предизвика голям интерес от страна на студентите.

Стопански факултет ще продължи практиката да кани представители на бизнеса и институциите за лектори с цел укрепване на връзката "Образование – наука – бизнес".