Откриване на учебната година за студенти, задочна форма

СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ

ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ

СТАРА ЗАГОРА

ПОКАНА

Уважаеми студенти,

От името на академичното ръководство, имаме удоволствието да Ви поканим на церемония по откриването на учебната 2020/2021 година на задочно обучение. Откриването на новата учебна година и провеждането на инструкции за предстоящото ви обучение в Стопански факултет ще се състои на 09.01.2021 г. от 11:00 часа чрез видео среща в Google Meet на следния адрес meet.google.com/gru-ubcm-nfn

Програма на срещата:

1. Среща с деканското ръководство на Стопански факултет при Тракийски университет.
  2. Среща с курсовите ръководители.
  3. Инструкции за провеждането на електронно обучение в Стопански факултет.

Поради противоепидемиологичните мерки във връзка с пандемията от COVID-19, тържествената церемония по откриването на учебната 2020/21 година ще е електронна само за новоприетите студенти от I курс всички специалности.

Старта на учебните занятия ще започне по утвърдения учебен график в електронна среда от 11.01.2021 г.

Нека заедно си пожелаем успешна учебна година, здраве и неизчерпаема енергия за преодоляване на предизвикателствата.

Очакваме Ви!

доц. д-р Николай Пенев