Поздравителен адрес

Уважаеми колеги и приятели,

От името на Академичната общност на Стопански факултет при Тракийски университет, Стара Загора Ви поздравяваме най-сърдечно по повод 10 ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ ОТ СЪЗДАВАНЕ НА КАТЕДРА „РЕГИОНАЛНО РАЗВИТИЕ“ НА СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ  ПРИ ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ.

10 години са време, достатъчно за натрупване на опит и утвърждаване на признание на един творчески колектив в областта на висшето икономическо образование, регионалното развитие  и науката.

Заедно с Вас, ние се радваме на постигнатите успехи и резултати през годините.

Празници като днешния не са само дни на гордост и равносметка. Те напомнят на всички, за които висшето образование е смисъл и начин на живот, колко много зависи общото ни благополучие от научното развитие и как трудно се постига това днес.

Поздравявам Ви за съхранението на академичните традиции.

Желаем на всички вас – здраве, щастие, много нови творчески успехи в научно-изследователската работа и воля да отстоявате мястото и ролята на висшето икономическо образование за авторитета на Стопански факултет при Тракийски университет и на  България в обединена Европа.

Честит юбилей!

Декан на Стопански факултет: /п/

(проф. д-р Надка Костадинова)

14 февруари 2018 г.