Откриване на новата 2018-2019 учебна година в Стопански факултет

На 17 септември 2018 година в зала 3 А тържествено се откри академичната година. За десета година от създаването на Стопански факултетт в структурата на Тракийски университет  ще се обучават студенти в трите бакалавърски специалности :Бизнес икономика, Регионална икономика, Аграрна икономика, редовно и задочно обучение.

Деканът на Стопански факултет проф. д-р Надка Костадинова в своята поздравителна реч се обърна към новоприетите студенти :

"Уважаеми първокурсници, специалностите по които Ви предстои да се обучавате в СФ, осигуряват значителни възможности за професионална реализация – в областта на икономиката и управлението на бизнеса.

Скъпи първокурсници, студенти, колеги преподаватели и служители, призовавам Ви за активно и ефективно участие в учебния процес. Да ни е спорна и успешна Новата 2018-2019 академична година !"