12.10.2018 г. – Европейски дни на програма “Еразъм+” (#ERASMUSDAYS 12&13 of October 2018) Отворени врати по програма”Еразъм+” в Тракийски университет на 12 октомври 2018 г.

Покана

Erasmus+ Trakia University Open Doors

ОТВОРЕНИ ВРАТИ В ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ  – 12 ОКТОМВРИ 2018 г.

Европейската комисия организира на 12 и 13 октомври 2018 г. инициативата „Дни на Еразъм 2018“ (ErasmusDays) под патронажа на президента на Европейския парламент, Антонио Таяни, и Европейския комисар по Образованието, културата, младежта и спорта, Тибор Наврачич, с която да отбележи огромното положително въздействие на Програма „Еразъм+“ едновременно във всички държави по света, легитимни за участие в Програмата.

Тракийски университет ще се включи в инициативата на 12.10.2018 г.  с „Erasmus+ Trakia University Open Doors” .

Ако искате да научите повече за програмата „Еразъм+“ и за възможностите за участие в мобилностите, заповядайте на щанда на Тракийски университет на 12.10.2018г.(петък) на XI-то Национално ветеринарномедицинско изложение „BULVET MEDICA 2018” в гр. Стара Загора, Студентски град.

През целия ден и в Еразъм офисите към всички основни звена на Тракийски университет, Еразъм координаторите ще отговарят на Вашите въпроси.