Промоция на 89-ти випуск ветеринарни лекари

Скъпи абсолвенти,

Честито дипломиране!

Гордеем се с вашия успех и на вашите постижения! Вярваме в професионализма, който сте придобили във Ветеринарномедицинския факултет на Тракийски университет! Убедени сме, че ще бъдете успешни в социалнозначимата професия, която сте избрали!

Вероятно днес ви се струва, че безгрижните студентски години са минали бързо и неусетно. Може би ще изпитате носталтия по незабравимите преживявания и вечерите с приятелите, които намерихте тук, но излизате пораснали, калени и въоръжени със знания и професионални умения.

Вашите преподаватели дадоха много от себе си, за да станете добри специалисти, достойни млади хора, готови да градят своето бъдеще, да преодоляват препятствия в професията и в живота.

От сърце ви желая здраве, професионален успех, лично щастие и благополучие!

Тракийски университет и Ветеринарномедицински факултет – вашата Алма Матер, вашите преподаватели и приятели винаги ще ви подкрепят!

На добър път!

Тържественото връчване на дипломите на завършващите студенти ще се състои на 26.05. 2017 г. (петък) от 10:00 ч. на форума пред Ректората в Студентски град.

Моля абсолвентите да се явят в 09:00 ч. за получаване на тога.