Писмо – покана от Асоциацията на младите учени за участие в дейности по изпълнение на проект „Гласът на младите изследователи“

Уважаеми колеги,

„Асоциация на младите учени“/АМУ/ има удоволствието да Ви покани да приемете участие в изпълнението на проект „Гласът на младите изследователи“ 2021-2-BG01-KA154-YOU-000039063, финансиран от програма „Еразъм+“ на ЕС на

20- 21 февруари 2022 г., от 12:30 ч. в гр. Пловдив, адрес – бул. Цар Борис III- Обединител №89, Културен център „ТРАКАРТ“, „Археологически подлез“.

Подробности за целта и изпълнението на проекта ще намерите в приложената официална покана и програма на събитието.

Заявление за участие можете да намерите по следния линк https://forms.gle/hbyhD6WE8xhQumgk7

Очакваме да споделите с нас Вашите креативни идеи, свързани с научно- изследователската дейност по време на събитието!

Ще бъдат спазени всички  въведени противоепидемични мерки на територията на Република България.

С уважение,

Екип на Асоциация на младите учени

Научна организация "Асоциация на младите учени"

Тракийски университет – Стара Загора