Откриване на VetsiM център на 11 МАЙ (вторник) от 11:00 часа

Уважаеми колеги,

На 11 май 2021 г. Ветеринарномедицинският факултет отбелязва 98 години от своето създаване. Факултет, изпълнен с енергия и живот, започнал своята бележита история през 1923 година в структурата на Софийски университет и продължил да се изгражда и развива с опита на преподаватели, обучени в западните държави на Европа.

На днешния 11 МАЙ (вторник) от 11:00 часа Ветеринарномедицинският факултет се сдобива с първия в България „Ветеринарен симулационен център“ от типа Clinical skills lab.

Откриването ще бъде до Библиотеката, на открито, с малък кетъринг. Всяка катедра и секция е добре дошла, като осигури минимум по 1 човек за представител на събитието.

Информация ще откриете в прикачената брошура, както и на сайта на ВМФ в бутон „VetsiM център“.

Честит празник на всички преподаватели, служители и студенти!

На Вас дължим лидерските позиции на ВМФ в годишните класации!

проф. д-р Т. Стоянчев

Декан на ВМФ