15 май – Юбилейна научна конференция – 25 години Тракийски университет

Днес, 15 май, от 10:00 часа се провежда Юбилейната научна конференция "25 години Тракийски университет".

Конференцията се провежда онлайн, като за откриването и за всички секции има създадени вируални "стаи" в приложението Google Meet.

За откриването и пленарните доклади можете да се присъедините на:

Тъй като броят на участниците във видеоконферентната връзка в Meet е ограничен до 250, откриването и пленарните доклади ще бъдат излъчвани в реално време и в YouTube. Линкът към излъчването на живо ще бъде публикуван тук малко преди 10:00 часа на 15 май.

Необходимо е участниците да използват браузър Chrome или Mozilla, като първият е за предпочитане.

Линковете за влизане в откриването и в секциите са публикувани в Програмата на конференцията. Публикуваме и указания (като видео и като текстов файл) за използване на приложението Google Meet и за начина на представяне на докладите и постерите в него.

Откриването на конференцията е от 10:00 часа.

Програма 25 години Тракийски университет -15.05.2020г.

Текстово указание за влизане и представяне в Google Meet

Видео-указание за влизане и представяне в Google Meet