Поздрав от Ректора по случай 11 май – Празник на Факултет „Техника и технологии“

Уважаеми преподаватели,

студенти и служители

на Факултет „Техника и технологии”  – Ямбол

За мен е привилегия и чест от името на академичната общност на нашия университет и лично от мое име да Ви поздравя по случай 11 МАЙ – ПРАЗНИК НА ФАКУЛТЕТ „ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“!

Искрено Ви благодарим за амбициите, за Вашата упорита работа, за усилията, които полагате при подготовката  на нашите студенти,  за да бъдат знаещи, можещи и конкурентни специалисти в сферата на техническите науки и технологиите. Във времето на пандемия, когато сме изправени пред предизвикателството да работим дистанционно, това е изключително важно, нашата страна да разполага с квалифицирани специалисти, които да могат да реагират в извънредни житейски ситуации.

Благодарим на всички за старанието, което полагате в днешната извънредна обстановка и продължавате успешно обучението на нашите студентите.

С Вашия образователен и научен потенциал, Вие продължавате да утвърждавате авторитета на Факултета и на Тракийски университет като престижен научно образователен център.

Днес всички Вие имате повод за радост и удовлетворение от постигнатите успехи! Щастливи сме да ги споделим с Вас!

Пожелавам на всички здраве, благоденствие и бъдещи образователни и научни постижения!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

Доц. д-р Добри Ярков,