ФОТОКОНКУРС „МОЯТ ФАКУЛТЕТ И АЗ“

Във фотоконкурса „МОЯТ ФАКУЛТЕТ И АЗ“, организиран от Студентски съвет при ФТТ – Ямбол, участваха снимки на наши студенти, свързани с обучението и незабравимите мигове във факултета. От изпратените снимки компетентно жури и посетителите на нашата Фейсбук страница избраха победители.

КЛАСИРАНЕ ОТ ЖУРИ

I – во място  – Таня Димитрова, ОКС „бакалавър“, специалност „Технология на храните“

II – ро място – Антон Манолов, ОКС „бакалавър“, специалност „Автотранспортна и земеделска техника“

III – то място – Иванка Събева, Елени Маринова и Лазарина Господинова, ОКС „бакалавър“, специалност „Автоматика и компютърни системи“

КЛАСИРАНЕ ОТ ХАРЕСВАНЕ ВЪВ ФЕЙСБУК СТРАНИЦАТА И ГРУПАТА НА  ФТТ – ЯМБОЛ

I – во място – Джени Караджова, ОКС „магистър“, специалност „ Автоматика и компютърни системи“

II – ро място  – Таня Димитрова , ОКС „бакалавър“, специалност „Технология на храните“

III – то място – Карина Тодорова , ОКС „бакалавър“, специалност „Автоматика и компютърни системи“

ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!

На 12.12.2022 г. от 12:00 часа в зала 225 всички участници ще получат грамоти, а победителите награди от Студентски съвет при ФТТ – Ямбол.

БЛАГОДАРИМ НА УЧАСТНИЦИТЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!