ПРИЕМ НА КАНДИДАТСТУДЕНТСКИ ДОКУМЕНТИ

От 08.06.2020 г. започва приемът на документи за кандидатстване във Факултет „Техника и технологии“, Тракийски университет.

Подаване на документи за явяване на редовни изпити и участие в класирането за всички специалности в Тракийски университет: онлайн или в сградата на Факултет „Техника и технологии“ на адрес гр. Ямбол, ул. „Граф Игнатиев“ № 38 (от 8 до 26 юни всеки ден от 8,30 часа до 16,30 часа, без неделя).

Кандидат-студентите, явили се на предварителните изпити, подават документи за участие в класирането онлайн или в сградата на ФТТ.

За кандидат-студентите, които завършват средното си образование през текущата година крайният срок за представяне на дипломите е 5 юли.

Редовните изпити ще се проведат онлайн съгласно предварително обявения график.

Документи могат да се подават и в бюрата на Центъра за кандидатстудентска подготовка и информация (ЦКПИ) и Националната асоциация за прием на студенти (НАПС) в страната.