Промоция на випуск 2017 г.

ПРОМОЦИЯ НА ВИПУСК 2017

На факултет „Техника и технологии“ – Ямбол

При Тракийски университет

Деканското ръководството на Факултет ”Техника и технологии” – Ямбол кани абсолвенти, студенти, преподаватели, администрация, родители и граждани на Тържествена церемония за връчване дипломите на абсолвентите от Випуск 2017, която ще се състои на 24 ноември (петък) от 10.00 часа в Зрителната зала на Община Ямбол.

ВАЖНО ЗА АБСОЛВЕНТИТЕ !!!

Уважаеми абсолвенти,

Необходимо е да се явите в 8:30 часа в централното фоайе на Зрителната зала на Община Ямбол за получаване на абсолвентска тога, запознаване с реда, по който ще бъдат връчени дипломите и заемане на определените места в залата.

Моля, в срок до 17 ноември 2017 г. (петък) да се явите в Учебен отдел за проверка и подпис на дипломата за висше образование и подпис в регистрационната книга.

След приключване на церемонията, всички абсолвенти да се съберат пред централния вход на залата за обща снимка на випуска.