Предварителните изпити в Тракийския университет на 14 март се отлагат за по-късна дата

Със заповед на ректора на Тракийски университет  доц. д-р Добри Ярков се отлагат предварителните изпити и тестове, които трябваше да се проведат на 14-ти март в Стара Загора и в Ямбол.

Заповедта е на основание на заповед РД-01-117/08.03.2020 г. на Министъра на здравеопазването Кирил Ананиев и във връзка с усложнената епидемиологична обстановка в страната и препоръките на Националния оперативен щаб.

Датата за явяване на отложените изпити и тестове ще бъде насрочена допълнително в зависимост от епидемиологична обстановка в страната.

Платените такси за явяване на изпитите и тестовете на 14.03.2020 г. се запазват за следващата дата.