Поздрав на декана по случай 8-ми декември

Честит 8-ми декември!

Скъпи студенти,

Уважаеми преподаватели и служители,

За мен е чест да Ви поздравя от името на ръководството на Факултет „Техника и технологии“ по случай Деня на българските студенти. Студентският празник е празник на стремежа към знанието, на свободата на духа, на иновациите и традицията, които позволяват на младите хора да са изпълнени с вяра и надежда за един по-съвършен свят.

Желая Ви да бъдeте здрави, упорити, смели и силни, готови за предизвикателствата на времето!

И нека така, както всички заедно влагаме усилия и енергия за осъществяването на нашата мисия, пак заедно да почувстваме радостта от празника.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

проф. д-р Красимира Георгиева

Декан на Факултет „Техника и технологии“