Дигитален семинар DASSAULT SYSTEMES

Уважаеми колеги,

на 16.04 от 11:30ч. фирма "Хайкад", съвместно с Dassault Systemes организират дигитален семинар „РЕШЕНИЯТА НА DASSAULT SYSTEMES НАСОЧЕНИ КЪМ СЪВРЕМЕННОТО ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ”. В рамките на семинара ще научите, какви възможности предлага Dassault Systemes на университетите в България да въведат своите студенти в съвременните методи и процеси на работа в индустрията.

За да получите представа за темите, които ще засегнем в уебинара, можете да посетите краткото видео:

Теми на уебинара:

1. Dassault Systemes и Хайкад Инфотех- кратко представяне

2. Ролята на работната сила в съвременната индустрия и значението на университетското образование

3. Как облачната платформа 3DEXPERIENCE променя образователните парадигми

4. 3DEXPERIENCE в образованието – врата към студентите към реалния индустриален живот

5. 3DEXPERIENCE ESSENTIALS – какво могат да научат студентите в платформата

7. Възможни модели за сътрудничество за български университети

8. Примери от най-известните университети в света и добри практитки от университети на Балканския полуостров

ЗАПИСВАНЕ:

Ако имате интерес към участие в дигиталния семинар, моля за кратък отговор на ел. поща: vladimir.shterev@haycad-infotech.bg или тел. обаждане на тел. номер: 0879 530804. Ще Ви изпратим линк за регистрация.

Ще се радваме да изпратите информацията за уебинара до преподаватели и студенти, които биха имали интерес към участие.

Очакваме Ви на 16.4!

С уважение! / With best regards!
А. Куюмджиян, Хайкад Инфотех ООД