Стажантска практика – Палфингер

Стажантска програма на Палфингер Тенево

През 2010 година на централно ниво от Австрия стартира първата стажантска програма, насочена към дипломанти с магистърска степен от технически университети.

Кандидатите одобрени през годините, към днешна дата заемат ръководни и ключови позиции в завода в с. Тенево.

Набирането на кандидати за новата програма за 2018 г. в България започва веднага. Одобреният стажант ще премине 18 – месечно обучение на ротационен принцип в различни заводи на компания ПАЛФИНГЕР в Европа.

Програмата е с интернационален характер и ще се даде възможност стажанта да работи по проекти свързани с производствата в различните заводи и за целта трябва да прояви гъвкавост.

Избраният стажант ще работи в тясно сътрудничество с ръководители на отдели в завода в с. Тенево и ще докладва резултатите от работата си по проекти директно пред управителя на завода.

В работата си кандидатът (мъж или жена) ще се занимава с изготвяне на анализи на процесите в производството, с помощта на инструментите, с които разполага фирмата.

При успешно завършване ще им бъде предложено назначаване на  ръководна или ключова позиция в компанията.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:

1. Завършен трети курс от техническа специалнот във ВУЗ.

2. Добро владеене на английски език.

Владеене и на немски език ще се счита за предимство.

3. Компютърна грамотност

4. Да притежава свидетелство за управление на МПС

5. Умения за работа в екип

6. Готовност за работа в производствено предприятие в и извън България.

Ако желаете да се присъедините към екипа на „Палфингер” и отговаряте на посочените условия, моля изпратете CV и мотивационно писмо на адрес:

Обл. Ямбол, общ. Тунджа

8672  Индустриална зона с. Тенево

„Палфингер Продукционстехник България” ЕООД –  завод с. Тенево

Отдел „Човешки ресурси”

Или на e mail:  d.dineva@palfinger.com и val.iliev@palfinger.com

За повече информация на тел. 046 / 680 102

Могат да се ползват и телефона и факса изписани в горния десен ъгъл на бланката.

Още информация