Подаване на онлайн документи за следдипломна квалификация – СДК

Уважаеми колеги,
Уведомяваме Ви, че дори и в Извънредното положение, въведено за борба с COVID – 19, в Педагогически факултет на Тракийски Университет можете да подавате онлайн документи за следдипломна квалификация  – СДК „Детски учител“, СДК „Начален учител“,  СДК „Учител по английски език“, СДК „ Учител по изобразително изкуство“.

В курсовете за следдипломна квалификация ще разширите своите педагогически умения и професионални компетентности, ще придобиете нова и конкурентна специалност за реализиране на пазара на труда.

За участие  в СДК е необходимо да подадете ЗАЯВЛЕНИЕ . Изтеглете, разпечатайте, попълнете, подпишете и изпратете сканирано на E-mail: sdkpf@abv.bg
По всички въпроси, които Ви интересуват можете да се обърнете към инспектор от Учебен Отдел на телефон 042 640 846
Очакваме Ви!
Педагогически екип на ПФ