Докторантски център Педагогическия факултет на Тракийски университет – Стара Загора

От 5 до 12 февруари 2018 в Педагогическия факултет на Тракийски университет – Стара Загора стартира дейността на Докторантски център, който е специализирано научно звено за подбор, подготовка и реализация на докторанти, учени и студенти. Работната сесия, базирана на образователна програма, обхвана основни ориентири в изследователската проблематика, както и възможности за научно консултиране с преподаватели. Участниците получиха информация и подкрепа относно подготовката за кандидатстване в редовна и задочна форма на обучение и разработване на материал за зачисляване в свободна докторантура. Предлаганото обучение в образователната и научна степен „доктор“ се осъществява по акредитирани докторски програми.
    Откриват се нови възможности за изследване на теории, иновативни идеи и интерпретации!