Важно съобщение!

Уважаеми колеги,
     Скъпи студенти,

С решение на АС на ТрУ, дните от 21.12.2020 до 23.12.2020 г. вкл. се обявяват за НЕУЧЕБНИ.
     Всички студенти получават заверка за първи семестър по всички учебни дисциплини.   Изпитната сесия за студенти в ОКС „Бакалавър“, редовно обучение, ще се провеждат он-лайн по предварително съставен график.
     Всички студенти в задочно обучение започват новия семестър он-лайн. Графиците ще намерите на сайта.
     ФС на ПФ, отменен от 22.12.2020 г., ще се състои на 13.01.2021 г.- ПРИСЪСТВЕНО.
На всички служители, преподаватели и студенти Деканското ръководство пожелава преди всичко здраве. Изпращаме една особена, но същевременно успешна година.
     Надеждите ни в тези светли дни са за благоденствие, успехи и преодоляване на социалната дистанция.
     Светли празници!
     Да посрещнем Новата 2021  година здрави и устремени!