ЧЕСТИТА НОВА АКАДЕМИЧНА ГОДИНА!

Уважаеми първокурсници,

Скъпи колеги,

Добре дошли в Медицински факултет на Тракийски университет!

Честит първи учебен ден!

За много от вас днешният ден бележи началото на нещо ново! Естествен ход на усърдно положен труд, един желан и осмислен избор, а защо не – и началото на една реализирана мечта. Надявам се, че тук ще намерите всичко онова, което сте желаели, ще получите качествени и ценни познания по специалностите, които сте избрали, ще откриете призванието и удовлетвореността си, ще срещнете добри приятели, които ще запазите за цял живот!

Желая ви крепко здраве, много щастливи моменти и още по-голяма амбиция, за да можете с гордост след четири или респективно шест години, обръщайки се назад, да кажете „Аз успях!“.

Скъпи колеги преподаватели,

На вас пожелавам сила, смелост и отдаденост в онова, което правите, дарявайки познание и запалвайки светлината в душата на всеки бъдещ специалист! Благодаря ви!

Бъдете здрави!

НА ДОБЪР ЧАС И УСПЕШНА НОВА АКАДЕМИЧНА ГОДИНА!

Доц. д-р Юлиан Ананиев, дм

Декан на Медицински факултет

Официалното откриване на академичната година в Медицински факултет ще се състои на 13.09.2021 г. от 13.00 ч. пред входа на Факултета.