Награждаване на изявени студенти

На 05.12.2017 г. в аудитория 6 на Тракийски Университет, Ректорът проф. Иван Въшин връчи отличия на изявени студенти за постигнати успехи в обучението, научното творчество, спорта и художествената дейност.
     От Аграрен факултет грамоти за отличен успех получиха: Доротея Драгиева от специалност "Зооинженерство", 4 курс; Ганчо Александров от специалност "Агрономство", 3 курс; Петя Джонова от специалност ЕООС, 4 курс; Албена Бекярова от специалност ЕООС, 3 курс; Надя Бойчева от специалност ЕООС, 4 курс.
     За принос в научноизследователската дейност бяха отличени: Нина Лазарова от специалност "Агрономство", 3 курс; Бетина Петрова от специалносдт "Агрономство", 4 курс; Милен Георгиев от специалност "Аграрно инженерство", 3 курс; Атанас Минчев Иванов, специалност "Рибовъдство и кавакултура", 4 курс; Радомира Динкова Величкова, специалност ЕООС, 3 курс; Делчо Делчев, специалност "Агрономство", 3 курс.
     Наградените студенти се срещнаха с деканското ръководство на АФ. Те представиха своите постижения и обсъдиха съвместно с деканското ръководство възможностите за бъдещото си развитие.
     След приключване на срещата студентите украсиха елхата на Аграрния факултет.